Mūsų klientai sako…

 • Jonas

  Labai noriu padėkoti ,,Automotorai" ir Liudui Bartkevičiui už pagalbą perkant automobilį. Iš visų šias paslaugas teikiančių įmonių ir asmenų armijos Liudas išsiskyrė informatyvumu ir sąžiningumu - atsakė į visus, net ir kvailiausius, klausimus, pradedant nuo automobilio pirkimo, baigiant padangomis, registracija, draudimu. Man nereikėjo rūpintis visiškai niekuo - tik išsirinkti patį modelį ir atverti savo garažo vartus jo sulaukus. Automobilį pristatė tobulai švarų ir blizgantį, būklė - ideali. Ačiū!

 • 06456c8

  Liudas

  Iš UAB "Automotorai" pirkome tris automobilius, iš kurių du buvo atgabenti iš Vokietijos pagal mūsų užsakymą. Vertinu Liudo sukauptą didelę patirtį, sąžiningumą, punktualumą ir dėmesį klientui. Kiekvieną kartą buvome informuoti laiku, o automobiliai pasiekė mus tada, kaip ir buvo žadėta.

 • imageedit_1_2108231738

  Eglė

  Rimtas, patikimas ir profesionalus bendravimas. Automobilis puikus, kaina tinkama ir įsigijus neatsirado nemalonių staigmenų, o pardavėjui išties rūpi pirkėjai ir jų automobiliai, kadangi ir vėliau pasiteirauja, kaip važiuojasi, ar viskas gerai. Džiugina, kai žmonės supranta ką daro ir atlieka savo darbą puikai. Po pirkimo jau rekomendavau šią įmonę ir toliau drąsiai rekomenduoju.

 • 1

  Henrikas

  Esu UAB "Automotorai" dėkingas už pagalbą įsigyjant jau antrą automobilį. Abiem atvejais likau visiškai patenkintas ir profesionaliais patarimais renkantis automobilį, ir atsakant į visus iškilusios klausimus, atgabenimo, registravimo suorganizavimu. Man nereikėjo niekuo rūpintis, beliko gavus automobilį tik sėsti ir važiuoti :) Smarkiai rekomenduoju, viršijo lūkesčius!